۳ مطلب در فروردين ۱۳۹۴ ثبت شده است

دوشنبه 31 اردیبهشت مستند ما اقتصاددانیم لطفا حرفی از واقعیت نزنید در دانشکده اقتصاد دانشگاه چمران به نمایش در خواهد آمد.

دانشکده اقتصاد و علوم اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز اسفند ماه سال گذشته جهت اکران مستند اعلام آمادگی کرده بودند. به دلایلی این اکران به بعد از تعطیلات معکول شد. بنا بر اعلام انجمن علمی این دانشگاه این مستند 40 دقیقه ایی در تاریخ 31 فروردین ماه 1394 اکران خواهد شد.

به گزارش سایت ما اقتصاددانیم این مستند تا به حال در بیش از 6 دانشگاه اکران شده است و بیش از 15 دانشگاه اعلام آمادگی جهت نمایش این مستند کرده اند.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ فروردين ۹۴ ، ۱۱:۵۴
محمد حسین بزرگی راد

مستند ما اقتصاددانیم لطفا حرفی از واقعیت نزنید دوشنبه 31 اردیبهشت در دانشکده اقتصاد دانشگاه شیراز به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش سایت ما اقتصاددانیم این مستند تا به حال در بیش از 6 دانشگاه اکران شده است و بیش از 15 دانشگاه اعلام آمادگی جهت نمایش این مستند کرده اند.

این مستند  روز دوشنبه 31 فروردین به همت جامعه اسلامی دانشجویان این دانشگاه  همراه با جلسه نقد و بررسی با حضور دکتر روح الله شهنازی در سالن علوم اجتماعی نمایش داده خواهد شد.

۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ فروردين ۹۴ ، ۱۱:۳۹
محمد حسین بزرگی راد

اشاره: در طول تاریخ، حرکت‌های اصلاحی همواره از جنبش‌های انتقادی دانشجویی سرچشمه گرفته‌اند. کیفیت نظام آموزشی به شکل محسوسی در شکل‌گیری تفکر خلاق در دانشجویان موثر است. متاسفانه در بسیاری از رشته‌های دانشگاهی، برنامه‌ها و سبک آموزش با مشکلات جدی مواجه است. در رشته اقتصاد شیوه‌ی آموزش در کل جهان به شکل کلی و در دانشگاه های کشورمان به شکل ویژه و حادی با چالش‌های جدی مواجه است. اخیرا مستندی دانشجویی با عنوان «ما اقتصاددانیم لطفا حرفی از واقعیت نزنید» ساخته و در دانشگاه‌های کشوری در حال اکران است که گوشه‌هایی از این دغدغه ها را به تصویر کشیده است. به همین بهانه مروری خواهیم داشت بر مهم‌ترین دغدغه های آموزشی علم اقتصاد.

آنچه در ادامه آمده است یادداشتی از حامد سعیدی صابر به نقل از سایت مدرسه اقتصاد.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۳ فروردين ۹۴ ، ۱۳:۲۵
محمد حسین بزرگی راد